м. Київ,
просп. Космонавта Комарова, 9Б

Сайт розроблено

Акції

31.12.2022
Поздоровлення з новорічними святами!
Вітаємо з Наступаючим 2023 роком! Щиро вдячні Вам за співпрацю та силу нашого народу у цьому році, Ми пройшли з Вами тяжкий рік, але вистояли! Нехай Новорічні та Різдвяні свята будуть початком миру, спокою, достатку та зустрічей рідних, стануть продовженням успішних задумів та...
Детальніше
31.12.2022
Розпорядження та витяг про присвоєння адреси 3 черзі
Шановні інвестори, вітаємо Вас! 3-тя черга отримала поштову адресу! Витяг з реєстру (1) Розпорядження РДА
Детальніше
19.4.2022
Відновлення роботи !
Будівельна компанія AZIL DEVELOPMENT, починаючи з 11 квітня 2022 року приступила до відновлення будівельних робіт ЖК «Сучасний квартал». Ми продовжуємо виконувати свої зобов’язання перед власниками нерухомості та інвесторами нашого комплексу! Працюємо на благо України та сподіваємось на якнайшвидшу перемогу! Бережіть...
Детальніше
31.12.2021
Привітання з новорічними святами!
Вітаємо з Новим 2022 роком ! Щиро вдячні Вам за цьогорічну співпрацю, нам приємно бути партнерами Вашого успіху! Хай  Новорічні та Різдв’яні свята будуть початком нових ідей, досягнень, цікавих подій і зустрічей, стануть продовженням успішних задумів та справ! Тепла Вам та радості...
Детальніше

Для потенційних інвесторів у ЖК «Сучасний квартал» доступні комфортні умови. Тут можна купити апартаменти за унікальними пропозиціями, тому не зволікайте з рішенням. Девелоперська компанія надає акції і знижки покупцям.

Після вибору типу квартири, її метражу і планування необхідно дізнатися щодо способів купівлі. У житловому комплексі «Сучасний квартал» доступні гнучкі пропозиції і програми лояльності. На офіційному порталі постійно оновлюється інформація, з'являються нові акції.

Розстрочка від забудовника – унікальні умови для купівлі нерухомості. Такий варіант підійде інвесторам, у яких немає на руках повної суми. Девелоперська компанія прагне зробити житло доступним для всіх. Для отримання розстрочки не потрібно надавати повний пакет документів, як це заведено під час оформлення кредиту. У короткий строк можна оформити договір і стати власником комфортабельних апартаментів у Солом'янському районі Києва.

До продажу доступні квартири за гнучкими умовами і знижками. Щоби купити квартиру, можна звернутися за консультацією до відділу продажів ЖК. Менеджери компанії допоможуть обрати конкретний варіант житла, способи оплати та укладання договору. Для оформлення розстрочки фахівці відділу продажів нададуть вам інформацію, запропонують способи виплат і графік платежів.

Продаж квартир у житловому комплексі «Сучасний квартал» йде активними темпами. Встигніть забронювати просторі і практичні апартаменти зі зручним планувальним рішенням. На порталі ЖК постійно оновлюються акції і знижки на нерухомість.

Розгорнути Згорнути